Losowa Fotka
Facebook
Aeroklub Radomski
FB - RC SALE
Polecamy
10-11 listopada 2014 - Zakończenie Sezonu Modelarskiego
Napisane przez Andy dnia listopad 11 2014 17:50:53

No wreszcie stało się. Można powiedzieć, że mimo kilkukrotnego przekładania terminu oraz odwoływania imprezy kończącej nasz sezon modelarski, na raty bo na raty, ale w poniedziałek i wtorek odbyło się Zamknięcie Sezonu Modelarskiego – Radom 2014.
Były to chyba ostatnie chwile sprzyjającej aury na ostatnie w tym roku spotkanie w gronie kolegów modelarzy oraz sympatyków modelarstwa. Na spotkanie zarówno w poniedziałek, jak i we wtorek przybyło wyjątkowo sporo osób i wszyscy rwali się do latania. A że czasu od południa do zmroku o tej porze roku jest nie za wiele, więc ruch na pasie był znaczny i zdarzały się nawet momenty latania przez Kolegów parami.



W poniedziałek na pasie królował i cieszył swoją okazałością Super Decathlon wraz z pilotem Tomkiem, co zostało uwiecznione na filmiku jednego z Kolegów. Niestety we wtorek Decathlon nie zagościł na niebie z powodu mechanicznej usterki, która przydarzyła się podczas rozładunku hangaru Tomka. Jak widać na fotkach Tomek nie zrażony tym „drobnym” niepowodzeniem, wyciągnął ze swojego przewoźnego hangaru dwa Jaki – takie tam maleństwa. Trochę czasu trwało przygotowanie ich do lotu, ale wreszcie udało się. W przerwach w montażu Tomek pomykał AcroMasterem.
Pozostali Koledzy, którzy przybyli w oba dni na to spotkanie korzystając ze sprzyjającej aury pomykali po niebie modelami wszelkiej maści i wykonanych w różnych technologiach – co widać na fotkach - których tu wyliczyć nie sposób.




Filmik Kolegi Databanka

Bardzo cieszy fakt, udziału w naszych modelarskich spotkaniach młodych Kolegów modelarzy, którzy bardzo żywo interesują się modelami bardziej doświadczonych Kolegów i zadają szereg pytań dotyczących szczegółów technologii modelarskiej.
W oba dni Koledzy hasali po niebie, aż do zmroku oddając się naszemu modelarskiemu hobby.
Kto nie był niech żałuje, a kto był niech wspomina bo warto takie chwile zapamiętać.


Galeria fotek Andego, Databanka i Berkuta z tego modelarskiego spotkania -> Link
Komentarze
#2 | Andy dnia listopad 12 2014 00:05:55
No to szkoda, że trochę aura modelarska poupada w zaprzyjaźnionej Płockiej Grupie Modelarskiej. Krzywi się U nas jak tylko po dłuższej przerwie w latania z powodów aury, zagoszczą warunki dogodne do latania, to Koledzy wykorzystują każdą chwilę jak tylko czas pozwoli. I tak trzymać Koledzy - Doskonale
Dzięki za miłe spotkanie w tak licznym gronie - Uśmiech
#1 | Lyzin5 dnia listopad 11 2014 20:50:13
Gratuluję zakończenia sezonu w tak sprzyjających warunkach. w Płocku warunki były ok . Wykorzystaliśmy pogodę w dwóch ja i Paweł. Pozdrawiam.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie!


Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 97
Najnowszy użytkownik: Mirek
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

F2B Karolek
26-07-2025 10:34
No ładnie skoszone Doskonale

F2B Karolek
21-07-2025 15:46
No super Andy Doskonale

Andy
21-07-2025 12:22
Melduję wykonanie zobowiązania - 7 x Katana wykonane - Szeroki uśmiech Pokazuje język

Andy
12-07-2025 20:45
I wykonane z lekkim poszerzeniem Doskonale

Andy
10-07-2025 20:38
Koszenie pasów z poszerzeniem zamówione - wykonanie jak tylko czas i warunki atmosferyczne pozwolą.

Andy
23-06-2025 14:49

F2B Karolek
22-06-2025 13:40
Doskonale

Andy
22-06-2025 12:05
Aeroklub Radomski -> https://www.faceb.
..5885752779

Andy
22-06-2025 12:00
Uśmiech Doskonale - i o takich ludzi trzeba dbać

F2B Karolek
20-06-2025 21:45
Ładnie koszący pracę wykonał

Alek
07-06-2025 11:52
Dziękujemy

Andy
07-06-2025 10:39
Jakby któryś z Kolegów pytał lub był zainteresowany, to pasy zostały wykoszone.

Andy
01-06-2025 17:27
No to z terminem udało się - dzisiaj musielibyśmy zwijać zbierać i uciekać przed deszczem Doskonale banan

suchy
01-06-2025 10:20
Witam po długiej przerwie Uśmiech Mam problem z helikiem a dokładnie zresetowana aparatura i brak ustawień. Czy któryś z kolegów potrafi ustawić, zaprogramować i ulotnić helika od 0?

Andy
29-05-2025 20:32
PILNY temat dla członków SM AR po zalogowaniu oczywiście. Nie wiem