Zobacz temat
RC Radom » Nasze modelarskie spotkania » Umawiamy się na latanie
 Drukuj temat
Modelarskie spotkania halowe - Sezon zimowy 2015/2016
Andy
Informujemy, iż dzięki uprzejmości Zarządu Radomskiego MOSiR-u została nam użyczona hala sportowa na potrzeby naszych zimowych modelarskich spotkań halowych.

A oto szczegóły:
Spotkania odbywać się będą zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, czyli:
- 07 listopada 2015 (hala Radom - inauguracja sezonu halowego)
- 21 listopad 2015 (hala Radom)
- 05 grudnia 2015 (hala Radom)
- 19 grudnia 2015 (hala Radom)
PRZERWA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA
- 09 stycznia 2016 (hala Radom)
- 23 stycznia 2016 (hala Radom)
- 06 luty 2016 (hala Radom)
- 20 luty 2016 (hala Radom)
- 05 marca 2016 (hala Radom)
- 19 marca 2016 (hala Radom - zakończenie sezonu halowego)

Spotkania będą odbywać się 2 godzinach od 18-ej do 20-ej (2 godziny)

No i najważniejsza kwestia:
HALA ZOSTAJE NAM UŻYCZONA BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW z naszej strony

Spotkania modelarskie są ukierunkowane na młodzież modelarską Radomia i okolic. Dlatego też zapraszamy serdecznie zainteresowaną młodzież modelarską.

Na hali dopuszczone jest latanie tylko i wyłącznie modelami halowymi, ewentualnie małymi wielowirnikowcami (czytaj TYLKO TBS), ewentualnie mini śmigłowcami.

Bezwzględnie na hali OBOWIĄZUJE OBUWIE SPORTOWE, które trzeba zmieniać przed wejściem na halę.

Z A P R A S Z A M Y
 
czarny
Mam pytanie organizacyjne. Jak z parkingiem jak dojazd z ktorej strony gdzie mozna zaparkowac.
____________________________________
Turnigy 9x z ER9x TELEMETRY
KIWI-F3P
Calmato Alpha 40 Trainer GP OSMax 40LA
Extra Little OSMax10
QUAD TBS DISCOVERY clone
 
Andy
Oficjalny adres hali to ul. Młynarska 17, trzeba się przejechać i rozpoznać tę kwestię. Najwcześniej w piątek mogę dokonać rozpoznania.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
suchy
Wejscie na hale jest przez samochodowke bo raczej przez basen bedzie zamkniete wiec raczej parking pod szkola na 25 czerwca
Edytowane przez suchy dnia 27-10-2015 14:37
Wojtek
__________________________________

Pelikan Cessna 480
Zlin 50 Epp
HobbyZone Corsair 1120mm Epp
TM Mercury Evolution f3p
Mini Funtana - w budowie
 
Andy
Właśnie wróciłem z rozpoznania informacyjno-pomiarowo-fotgraficznego.

To tak na wszelki wypadek chciałem też sprawdzić, czy osoby kontrolujące wstęp na halę są już poinformowane o naszej obecności od przyszłej soboty. I tu miłe zaskoczenie - TAK, informacja dotarła do szkoły.
Wejście na halę dla nas będzie się odbywało tylko i wyłącznie przez wejście główne do szkoły od strony ul. 25-Czerwca. Jeżeli drzwi do szkoły są zamknięte należy dzwonić dzwonkiem - po prawej stronie drzwi wejściowych.

Odnośnie miejsc parkingowych dla naszych samochodów, to tak jak Wojtek pisał wcześniej - z reguły jest to parking uliczny przed szkołą na ul. 25-Czerwca. Dzisiaj, w piątek o godzinie 18:30 nie było żadnego problemu z zaparkowaniem. Tym bardziej myślę w sobotę o 18-ej nie powinno być problemu. Jest jeszcze jeden wariant w tej kwestii - ale o tym jak coś ustalę i będę wiedział coś bardziej konkretnego.

Wymiary hali są następujące:
- długość ok. 30,5 m
- szerokość ok. 17,6 m
- wysokość ok. 9,0 m
(należy uwzględnić jeszcze wystające kosze na ścianach krańcowych i wzdłużnych)
Tak optycznie, to hala jest wymiarowo bardzo zbliżona do hali w szkole Pitera w Głowaczowie, ale na pewno jest większa od hali w ZSE.

Oto fotki hali:

images75.fotosik.pl/29/633ab195806c8e59.jpg

images75.fotosik.pl/29/a64a1d2f55e6629b.jpg

Jak są jeszcze jakieś pytania, to proszę je przelać na post w temacie - Fajne
Edytowane przez Andy dnia 31-10-2015 08:50
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
W dniu dzisiejszym dokonałem ostatecznych ustaleń z Panią Dyrektor Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu.

Potwierdziłem, że:
- Dyrekcja Szkoły jest poinformowana o naszych spotkaniach na terenie szkoły;
- wchodzimy na halę od strony ul. 25-go Czerwca;
- wymogiem koniecznym jest bezwzględna zmiana obuwia na sportowe;
- wymogiem koniecznym jest sporządzenie listy uczestników z każdego spotkania. W tym punkcie przygotuję komplet list obecności z naszych spotkań według harmonogramu i pozostawię na pierwszym spotkaniu na dyżurce. OBOWIĄZKIEM KAŻDEGO UCZESTNIKA NASZYCH SPOTKAŃ BĘDZIE WPISANIE SIĘ NA LISTĘ OBECNOŚCI Z DANEGO DNIA - LISTA BĘDZIE W DYŻURCE przy wejściu do szkoły;
- no i ostatnia kwestia - udało mnie się wynegocjować z Panią Dyrektor możliwość parkowania TYLKO 5 samochodów na terenie zamkniętego parkingu szkoły (wjazd również od ul. 25-go Czerwca). No i teraz zasada przyjmowania zgłoszeń - KTO PIERWSZY TEN LEPSZY - podajemy Imię, nr rejestracyjny i markę, a ja sporządzam listę samochodów z uprawnieniami do parkowania na terenie parkingu zamkniętego ZSS - INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE W TEMACIE ORGANIZACYJNYM SPOTKAŃ.

Do zobaczenia na hali banan
Edytowane przez Andy dnia 04-11-2015 07:23
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
No i sezon halowy rozpoczęty - banan

Zapraszamy za 2 tygodnie - 21 listopada Uśmiech
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
A to jest to do czego powinniśmy dążyć ze swoimi umiejętnościami - obowiązujący program F3P Klub:
http://artbemfoto...8PL%29.pdf

A wygląda to tak:
YouTube Video

Edytowane przez Andy dnia 25-11-2015 15:19
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
ZAPRASZAMY na tegoroczne halowe spotkania modelarskie już w dniu 9 stycznia - to już mniej niż tydzień
Edytowane przez Andy dnia 03-01-2016 18:07
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Przejdź do forum: