Zobacz temat
 Drukuj temat
WITAM
markov
Cześć, Mam na imię Marek. Do modelarstwa wróciłem po 30 latach Uśmiech Wiem, takich historii życie zna wiele Uśmiech Latam na co dzień motoszybowcami. Mieszkam i latam w Kozienicach. Pozdrawiam Wszystkich!
 
Piotr
Witam na forum. Widze, ze kolega od mojej strony Radomia mieszka w przyjaznej odleglosci Szeroki uśmiech
Turnigy 9x
F22 Raptor
Rwd 5
PZL Ts 11 Iskra
Zactly F3P
PZL 130 Orlik TC II
 
Andy
Miło na powitać Kolegę i zaprosić do grona "zakręconych w tę samą stronę", jak również do czynnego uczestniczenia w życiu naszego portalu.
A jeżeli można zapytać, to jakimi motoszybowcami latasz? U mnie od ładnych kilku lat leży zestaw SZD 39 Cobra 17 i jakoś nie mam natchnienia do finalizacji tego projektu.
Tak ostatnio zastanawiałem się, czy to nie wina umiejscowienia naszego pasa modelarskiego na lotnisku, na których takie górne hasanie jest nie dopuszczone.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
markov
Witam Panowie,

Latam od ubiegłego roku SOLIUS-em z MPX. Fajny model do ostrzejszego latania, lecz potrafi też wyłapać termikę. Tydzień temu oblatałem IDEAL-a z TM 3.2 m. Model spory jak na moje umiejętności. Pierwszy lot zakończył się sukcesem, model wystartował, latał i wylądował cały. Wczoraj skończyłem drobne regulacje i ustawienia, których potrzeba wynikła z oblotu. Mam nadzieję, że w najbliższy weekend wykonam kolejny testowy lot.

To tak w skrócie.
 
Andy
Zapodaj może jakiś filmik ze swoich oblotów modeli - Doskonale
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
markov
YouTube Video


wiem, że trochę za wysoko i trochę za daleko, ostatnio latam trochę przyzwoiciej Uśmiech
Edytowane przez Andy dnia 11-05-2015 22:04
 
Andy
Eeee, mnie się podoba.
A tak na marginesie - nikt Ciebie nie ścigał za filmowanie obiektów o znaczeniu strategicznym? Fajne
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Przejdź do forum: