Zobacz temat
RC Radom » Nasze modelarskie spotkania » Umawiamy się na latanie
 Drukuj temat
Rozpoczęcie Sezonu - 2015
Andy

U W A G A !!!

w dniu 09 maja 2015 roku (sobota)
od godz. 14-tej - do zmroku

przewidywane jest

Rozpoczęcie Sezonu Modelarskiego - RADOM-2015



Trzy kwestie:
1. "przewidywane jest" gdyż wszystko zależy od aury. Prognozy jak na chwilę obecną są bardzo optymistyczne, więc nie ma co odkładać.

2. Na rozpoczęcie sezonu zapraszamy wszystkich Kolegów modelarzy z Radomia i okolic (nawet z tych najdalszych). Zgodnie z tradycją w tym dniu z pasa modelarskiego umiejscowionego na lotnisku Aeroklubu Radomskiego mogą korzystać wszyscy chętni do latania modelami lotniczymi - nawet tych, którzy nie są członkami Sekcji Modelarskiej Aeroklubu Radomskiego.

3. Proszę pamiętać o zabraniu czegoś do palenia się w ognisku (czytaj drewienko), jak również czegoś do upieczenia w ognisku i zjedzeniu w miłej atmosferze.

Myślę, że warto jest wrócić do tradycji zdjęcia grupowego z modelami na tle banerka - Doskonale

Odpowiadając wyprzedzająco na pytania jednego z Kolegów informuję, że Rozpoczęcie Sezonu - 2015 będzie uważane za zaliczone w przypadku odbycia choćby jednego udanego lotu. Szeroki uśmiech

Jak są jakieś pomysły w tym zakresie to śmiało rzucać - rozpatrzymy i zdecydujemy.

Ja mam taki, aby Kolega TeBe może przyjechał z Wawki jeszcze z innymi Kolegami, którzy chcieliby w ten dzień polatać u nas na pasie.

Liczę również na spaliniaki ACSES, ale nie wiem, czy Koledzy z radomskiej eskadry nie wybierają się walczyć w tym dniu na I Bitwę o Koczargi.

Proszę też wziąć ze sobą aparaciki foto i kamerki video, aby wykonać trochę dokumentacji z tego spotkania.

Dyrektor AR powiadomiony (jest zgoda) i zaproszony na ognisko wraz z Prezesem AR.

.
Edytowane przez Andy dnia 05-05-2015 09:19
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
czarny
Andy napisał(a):
..

Odpowiadając wyprzedzająco na pytania jednego z Kolegów informuję, że Rozpoczęcie Sezonu - 2015 będzie uważane za zaliczone w przypadku odbycia choćby jednego udanego lotu. Szeroki uśmiech

...


Oooo i to mi sie podoba Doskonale
____________________________________
Turnigy 9x z ER9x TELEMETRY
KIWI-F3P
Calmato Alpha 40 Trainer GP OSMax 40LA
Extra Little OSMax10
QUAD TBS DISCOVERY clone
 
Andy
A co myślicie o zarzuceniu takiej zajawki na PFMRC - niech przyjedzie na nasze otwarcie jak największe grono Kolegów modelarzy - piknik modelarski bez żadnych opłat i bez żadnych zobowiązań - kto może, kto chce i komu po drodze.
Edytowane przez Andy dnia 05-05-2015 13:49
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
czarny
Popieram ale spotkanie wtedy od rana bo nie wiem czy uda nam sie polatac jak sie zjedzie z 60 osob.
____________________________________
Turnigy 9x z ER9x TELEMETRY
KIWI-F3P
Calmato Alpha 40 Trainer GP OSMax 40LA
Extra Little OSMax10
QUAD TBS DISCOVERY clone
 
Andy
Są jeszcze inne głosy w tym temacie? Bo Czarny jak zawsze przesadza - jak może ktoś przyjedzie to w ilości kilku osób (chyba palców u jednej ręki wystarczyłoby).
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Piotr
Pomyślałem jak Czarny i tez jestem za przesunięciem godziny rozpoczecia. Na 12?

Ja chyba napewno odpadne Smutek
Turnigy 9x
F22 Raptor
Rwd 5
PZL Ts 11 Iskra
Zactly F3P
PZL 130 Orlik TC II
 
TeBe
Ja też bym sugerował 12:00. Prognozy są niepewne i po południu może być burza. I też jestem za ogłoszeniem na pfmrc.
--
TeBe
 
Bartek
No to g. 12 mnie niemal na pewno wycina.
Wesele przyjaciółki Żony...
Może chociaż doskoczę na ognisko.
 
Andy
Koledzy kwestia godziny i terminu jest już dawno ustalona i żadna godzina 12-ta nie wchodzi w grę - trochę racjonalizmu życiowego.

SPOTKANIE ROZPOCZYNA SIĘ od 14-ej


- jak stoi w ogłoszeniu.
A na prognozach jak na chwilę obecną nie widzę u nas deszczu -> http://www.mojapo...radom.html

Jutro będzie już szczegółowo - Fajne
Edytowane przez Andy dnia 06-05-2015 07:04
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Przejdź do forum: