Zobacz temat
 Drukuj temat
Witam
jzylek
Witam Wszystkich,
nazywam się Jarek Żyłkowski, mam 35 lat, pochodzę z Żyrardowa, a w chwili obecnej mieszkam w Warszawie. Modelarstwem interesuję się od lat, ale dopiero niedawno (około roku temu) nabyłem dwa modele samolotów RC: F4U Corsair z serii Baby Warbirds i Gamę 2100. Pierwsze loty odbywałem na motoszybowcu, zabawce Robin. Moje doświadczenie modelarskie jest bardzo umiarkowane, głównie z uwagi na brak lotniska i współtowarzyszy do latania więc nie mam zbyt imponującego "nalotu"... latanie w pojedynkę, po "krzakach", a dodatkowo uczenie się na własnych błędach nie do końca jest fajne... poza tym często kosztowne...
Kolejne moje hobby to kolarstwo górskie.
Z zawodu jestem lekarzem i zajmuje się neuroradiologią interwencyjną.
Jeszcze raz witam Wszystkich i pozdrawiam!
jarek
 
Andy
Witamy i zapraszamy do czynnego uczestniczenia w naszym modelarskim hobby, jak również w życiu naszego forum.
Oczywiście możesz spokojnie liczyć na wspólne latanie i cenne wskazówki ze strony bardziej zaawansowanych modelarzy. Faktycznie, latanie "po krzakach' i na dodatek w samotności to nie to samo co na pasie modelarskim i na dodatek w dobrym towarzystwie.

Rychtuj modele i jak tylko okoliczności na to pozwolą, jak również i czas wolny, zapraszamy do wspólnego polatania modelami RC. - Doskonale
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Przejdź do forum: