Zobacz temat
 Drukuj temat
Witam wszystkim
smola
Witam mam na imię Tomek od pewnego czasu przeglądam wasze forum a ostatni poniedziałek wreszcie znalazłem czas i miałem przyjemność oglądać wraz z synkiem popisy pilotażu co poniektórych z was. Jak na razie ograniczam się do zgłębiania teorii modelarstwa ale mam nadzieje ze niedługo się to zmieni i będę mógł dokonać jakiegoś zakupu na początek.

Pozdrawiam wszystkich
 
Wolfik
Witamy Tomku,

I zapraszamy do wspolnej zabawy Z przymrużeniem oka
Pozdrawiam

Wolfik
____________________________________
8 FG Super

Waarschip 730 - sklejka modelarska
Mig 29 - depron (w budowie)
Airwolf VARIO - carbon (w budowie)
 
Andy
Witaj na naszym forum.
Bardzo fajnie, że udało się Tobie wpaść na nasze ostatnie spotkaanie modelarskie. Szkoda tylko, że stałeś tak trochę z boku i nie podszedłeś do naszego grona - byśmy wtedy zapoznali się - Uśmiech
Może następnym razem uda się - Doskonale
Zapraszamy do naszej grupy osób zakręconych w tę samą stronę.

Miałeś do czynienia już z modelarstwem, czy będą to Twoje pierwsze doświadczenia?
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
smola
Faktycznie może tak trochę głupio wyszło. Pojechaliśmy tak po prostu (mamy działkę niedaleko) i akurat mieliśmy szczęście ze tego dnia "lataliście". nie wiedzieliśmy czy w ogóle można wejść, ale spotkany przy bramie pan kazał na wjechać na lotnisko. Jak widać atmosfera panuje fajna.
Może następnym razem uda się - Doskonale

Doświadczenia jako takiego nie mam w modelarstwie, (jedynie w czasach szkolnych modele papierowe). Swego czasu co niedziele chodziłem oglądać spotkania rc cars oraz modeli helikopterów, jednak tylko jako kibic. Modele samolotów widziałem na żywo pierwszy raz u was i jestem pod wielkim wrażeniem(zresztą żona teżSzeroki uśmiech).
Mam nadzieje ze w tym roku znajdzie się czas i uda się kupić jakąś aparaturę oraz jakiś model helikoptera na początek.
 
Skyline
Witam kolegę. Zaciekawił mnie Twój wpis. Mówisz, że jeździłeś na spotkania modeli helików. Daj Jakiś namiar na miejscówkę bo u nas z tego co widzę cienko z helikami do tego stopnia, że...wczoraj kupiłem samolot i zaczynam kompletować do niego graty. Helikiem ćwiczę podstawy i chętnie podpatrzył kilka rzeczy u bardziej zaawansowanych pilotów.
 
Andy
Niestety, po kilku latach fascynacji modelami śmigłowców zdalnie strerowanych mam wrażenie, że heliki są w odwrocie w całej Polsce - sądząc po innych forach.
Ja posiadam dwie makiety śmigłowców i latam nimi tylko okazjonalnie - Nie wiem
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Maciek
Gdzie ogladales jak smigaly autka? Uśmiech
___________________________________________
modele:
Trx t-maxx 3.3
Trx t-maxx 2.5
ofna Multilator Redbull 4.6
FreeFly Jak 55 3D

cessna skyline bl hype
Kyosho mp9e

[b]KYOSHO TF-6 drift stalion

Aparatura
sanwa sd-6g i sektrum dx3s
 
smola
Dwa lata pracowałem w Holandii i niedaleko mieszkania które wynajmowałem była taka polanka gdzie spotykali się modelarze wiec z braku zajęcia w niedzielę oglądało się jak smigają.
Maciek a wasz tor jest na Wośnikach?
Bo ja mieszkam na wośnikach, dał byś może znać jak będziecie jeździć przyszedł bym z synkiem.
Ja posiadam dwie makiety śmigłowców i latam nimi tylko okazjonalnie


Andy mam nadzieje że uda mi się kiedyś zobaczyć twoje helki w akcji Uśmiech
 
Andy
smola napisał:
Andy mam nadzieje że uda mi się kiedyś zobaczyć twoje helki w akcji

-noooo..., ja też na to liczę - Uśmiech
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Przejdź do forum: