Zobacz temat
 Drukuj temat
Hello,
Skyline
Tematem RC zaraziłem się kilka lat temu. Jako mieszkaniec Radomia nawet nie wiedziałem, że mamy tak fajne lokalne forum. Żył bym w nieświadomości dłużej gdyby nie mój nowy zakup i chęć odszukania kilku cennych porad i pomocy. Przygodę z modelami rozpocząłem od modeli samochodów, obecnie śmigam łódeczką Aquacraft Supervee 27 nitro i ...do tego momentu tematy RC ogarniałem samodzielnie. Zdobyłem ląd, zdobyłem wodę i przyszła pora na zdobywanie przestrzeni powietrznej Szeroki uśmiech.
Latanie planuję rozpocząć z "grubej rury". Zakupiłem właśnie Raptora 60 V2 z silnikiem 70 O.S i tu już na bank będę potrzebował Waszej pomocy. Obecnie czekam na przesyłkę ale jak tylko dojdzie do mnie paczka i pogoda za oknem się trochę poprawi będę próbował wyciągnąć kogoś doświadczonego na EPRP celem oblatania mojego sprzętu.
Obiecuję, że do 8 czerwca opanuję hovering i zawitam na Heli Open Day...pod warunkiem, że nie przegram do tego czasu walki z przyciąganiem ziemskim.
Edytowane przez Skyline dnia 18-03-2013 15:12
 
hawx87
Witaj w naszym radomskim gronie Szeroki uśmiech jeżeli chodzi o heliki zapraszam i służę pomocą Szeroki uśmiech
Z poważaniem
Maurycy
Spektrum DX9 Black Edition
Sab Goblin 700 Competition Limited Edition, Sab Black Thunder, Takumi 700 experimental
 
karol31
Witam nowego użytkownika!!!
Cessna 480

$ZIELONY$
 
Maciek
Jezeli masz samochod nadal to zapraszam na tor Z przymrużeniem oka elo elo 5,2,0
___________________________________________
modele:
Trx t-maxx 3.3
Trx t-maxx 2.5
ofna Multilator Redbull 4.6
FreeFly Jak 55 3D

cessna skyline bl hype
Kyosho mp9e

[b]KYOSHO TF-6 drift stalion

Aparatura
sanwa sd-6g i sektrum dx3s
 
Andy
No to zapraszamy na wspólny podbój przestworzy - Witamy w naszym gronie pozytywnie zakręconych w tą samą stronę - Uśmiech
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Skyline
Maciek napisał(a):

Jezeli masz samochod nadal to zapraszam na tor Z przymrużeniem oka elo elo 5,2,0


Na chwilę obecną nie posiadam żadnego samochodu ale nie wykluczam jakiegoś zakupu. Jak coś będę miał to wiem do kogo uderzać. Pozdrawiam.

Ogólnie dziękuję Wszystkim za ciepłe przyjęcie!
 
Wolfik
Witamy Kolege,

Obiecuję, że do 8 czerwca opanuję hovering i zawitam na Heli Open Day...pod warunkiem, że nie przegram do tego czasu walki z przyciąganiem ziemskim.


No to super plan, ale spokojnie, nie ma co sie spieszyc Z przymrużeniem oka


pozytywnie zakręconych w tą samą stronę


Andy, ja krece sie chyba w druga strone Nie wiemSzeroki uśmiech
Pozdrawiam

Wolfik
____________________________________
8 FG Super

Waarschip 730 - sklejka modelarska
Mig 29 - depron (w budowie)
Airwolf VARIO - carbon (w budowie)
 
Krzysiek-1978
Witam kolege
Pozdrawiam Krzysztof
 
berkut
Witam Kolegę. Fajnie, że ze śmiglakiem bo u nas ostatnio nikt prócz Andrzeja nie lata śmigłowcami. Ja zaczynałem od Raptora ale to było jakieś 10 lat temu. Jeśli będziesz potrzebował pomocy przy ustawieniach to wal jak w dym. Jaką masz apkę i w jakim modzie ? (gaz po prawej lub lewej) Uśmiech
----------------------------
www.videofly.com.pl
 
www.videofly.com.pl
Skyline
Radio Futaba T9CHP . Gaz/ogon po lewej.
Paczka będzie u mnie za ok. 5 tyg. Strasznie długo muszę czekać. Chętnie na sucho poćwiczył bym latanie na symulatorze.
Może ma ktoś do pożyczenia symulator ( oczywiście nie za free Szeroki uśmiech)
 
berkut
Gdzie Ty kupiłeś tego helika Szok że aż 5 tyg idzie do ciebie ? to po pierwsze. Części do tych modeli są tak trudne do kupienia, że nie pytaj. Jeden krecik i czekamy następne 5 tyg. no może 2
Tu http://www.heli-x...ad_e.shtml masz darmowy symulator. Trenuj.
----------------------------
www.videofly.com.pl
 
www.videofly.com.pl
Skyline
Zakup zza wielkiej wody. Sam heli jest dosyć sporych rozmiarów więc idzie paczką morską i stąd taki termin.
Co do symulatora potrzebował bym czegoś z radiem na USB bo na klawiaturze jest słaby realizm. Mam radio Futaba do łódki ale jest to pistolet Smutek Mam też w sumie joystick do samolotów, który używałem do Microsoft Flight Simulatora ale to też nie to samo co radio. Więc jeżeli ktoś miał by zestaw jakiekolwiek radio + soft do pożyczenia było by super. (oczywiście w grę wchodzi jakaś kaucja + bonu$ )
 
Przejdź do forum: