Zobacz temat
 Drukuj temat
Jak to nowy na forum.... cześć wszystkim!!!
rafal
Witam serdecznie. Mam na imie Rafal i rc zajmuje sie od roku, odkad nabylem su 27 z art techu i mustanga p51 tej samej firmy... jakos szczescie dopisalo i udalo mi sie opanowac sztuke latania tymi modelami...ale niedawno nabylem model fokkera dr1 z silnikiem spalinowym i wlasnie teraz prosze o pomoc szanowne gronoUśmiech. Z racji tego ze silniki spalinowe sa mi obce, prosilbym was o pomoc w 1-szym uruchomieniu silnika i dotarciu go, sam nie chce sie do tego zabierac, poniewaz nie wiem jak go wyregulowac, a zatrzec mozna latwo. Silnik to JBA 52A. pozdrawiam Raf!!
Edytowane przez Andy dnia 29-12-2012 09:06
 
Andy
Witamy Rafi na naszym forum.
prosilbym was o pomoc w 1-szym uruchomieniu silnika i dotarciu go,

Większość Kolegów lata elektrykami, ale zapewne znajdziesz na forum pomocną dłoń, która pomoże Tobie w dotarciu i regulacji nowego silniczka spalinowego. Największe doświadczenie w tym zakresie mają Jędrek, Łukasz i Thunderbolt.
Ale niestety ze względu obecnie na dość szczególny przedświąteczny czas trzeba będzie trochę poczekać - Nie wiem Ale myślę, że pośpiechu nie ma - Uśmiech
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
karol31
Witam!!!
Cessna 480

$ZIELONY$
 
Maciek
Dobry :3
___________________________________________
modele:
Trx t-maxx 3.3
Trx t-maxx 2.5
ofna Multilator Redbull 4.6
FreeFly Jak 55 3D

cessna skyline bl hype
Kyosho mp9e

[b]KYOSHO TF-6 drift stalion

Aparatura
sanwa sd-6g i sektrum dx3s
 
Mateusz
Siemka Uśmiech
Mateusz Uśmiech
___________________
-Kiwi F3P
-Cessna 480
-Multiplex Twister EDF

-FPV VTX 1280
-Align Trex 450 PRO
-TBS DISCOVERY
clone
 
Krzysiek-1978
Witaj kolego.A z tym odpaleniem silnika to poczekaj do wiosny i wpadnij na lotnisko.
Pozdrawiam Krzysztof
 
F2B Karolek
Witam nowego Kolege
Spalina piekna spawa z dotarciem nie ma problemu, chetnie pomoge.Z przymrużeniem oka
Paliwo odpowiednie masz na pierwsze uruchomienie?

pozdr
F2BKarolek
 
Przejdź do forum: