Zobacz temat
RC Radom » Nasze latajace modele » Co wybrać .... Pomysły
 Drukuj temat
Aparatura
karol31
Witam! Po odbyciu swojego pierwszego lotu dostałem jeszcze większego zapału do modeli. Po uwagach od Kuby i jego taty, za które serdecznie dziękuję, postanowiłem zakupić, co prawda na przyszły sezon, aparaturę. Nie szukam apki za milion pięćset sto dziewięćset złotych, ale chcę, by jakieś podstawowe standardy spełniała. Zauważyłem, że dużo modelarzy ma aparaturę spektrum dx6i, co uważam za dobry wybór, lecz chcę kupić coś z czego będę usatysfakcjonowany. Liczę na pomoc z waszej strony.
Pozdrawiam
Cessna 480

$ZIELONY$
 
Maciek
bierz sanwe polecam Szeroki uśmiech
___________________________________________
modele:
Trx t-maxx 3.3
Trx t-maxx 2.5
ofna Multilator Redbull 4.6
FreeFly Jak 55 3D

cessna skyline bl hype
Kyosho mp9e

[b]KYOSHO TF-6 drift stalion

Aparatura
sanwa sd-6g i sektrum dx3s
 
Mateusz
Ja w polecam Turnigy 9x ze względu na jej cenę i ilość opcji.
Ale to jest Twój wybór.
Mateusz Uśmiech
___________________
-Kiwi F3P
-Cessna 480
-Multiplex Twister EDF

-FPV VTX 1280
-Align Trex 450 PRO
-TBS DISCOVERY
clone
 
Andy
spektrum dx6i, co uważam za dobry wybór, lecz chcę kupić coś z czego będę usatysfakcjonowany.

- no to nic nie rozumiem - dobry wybór, ale brak satysfakcji ?Nie wiem
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
karol31
Nie brak satysfakcji tylko jak kupię tą i zaraz zauważę, że w tej cenie jest inna lepsza no to trochę się irytuję, a spotkałem się z tym już nie raz. No i może trochę źle to ująłem.
Cessna 480

$ZIELONY$
 
karol31
A i myślałem też o turnigy 9x, ale zastanawia mnie różnica cen. Czy np. jakość pomiędzy nimi nie jest gorsza lub coś takiego?
Cessna 480

$ZIELONY$
 
karol31
Poczytałem trochę i doszedłem do wniosku, że w spektrum dx6i to właściwie tylko odbiorniki są droższe. W dx6i odbiornik kosztuje ponad 300 zł, a w 9x tylko 65 zł. Ja już nie wiem co lepsze. Pomóżcie.
Cessna 480

$ZIELONY$
 
Jedrek
Od czegoś trzeba zacząć. Wybór pierwszego radia zawsze jest najtrudniejszy, bo tak na prawdę jeszcze nie wiesz, które modele Cię najbardziej będą kręcić. Dlatego najlepiej jest kupić radio nie tyle z wysokiej półki (czytaj - markowe) co funkcjonalne, na czasie i tanie ale żeby je można było później łatwo sprzedać, kiedy przyjdzie ochota na lepsze. Najtańsze z takich to właśnie to, które polecił Mateusz, czyli Turnigy 9x. Jak na początek jest wręcz na wyrost a jednocześnie pozwala na obeznanie się z używanymi w modelach funkcjami, zarówno tymi prostymi jak i tymi z użyciem kilku mikserów. A jak Cię modelarstwo wessie na dobre, będziesz już wiedział, czego oczekiwać od radia, jakie funkcje Ci są potrzebne i które nadajniki je posiadają. Natomiast to radio sprzedasz bez problemu, bo w HobbyKingu jest kolejka.
 
Andy
Dlatego najlepiej jest kupić radio nie tyle z wysokiej półki (czytaj - markowe) co funkcjonalne, na czasie i tanie ale żeby je można było później łatwo sprzedać, kiedy przyjdzie ochota na lepsze

- sama prawda - Fajne
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
karol31
Wielki dzięki Jędrek. To mi wiele podpowiedziało w wyborze aparatury.
Cessna 480

$ZIELONY$
 
Andy
Zawsze mówiłem, że Jędrka warto słuchać - bo to kopalnia wiedzy modelarskiej popartej doświadczeniem - Fajne
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Siwy
Ja z czystym sumieniem mogę Ci polecić Spektrum-a. Swego czasu czyli 2 miesiące temu nabyłem Dx8T i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Myślę, że Dx6 to bardzo dobry wybór.
>>> Modelarstwo <<<

Modele:
- Cessna 480 Pelikan
- F-16 Depron
- Cularis Glider Multiplex


Aparatura:
- Spektrum DX8T
 
www.damarmeble.eu
karol31
A i czy ktoś wie ile kosztuje przesyłka w hobbykingu bo nie mogę znaleźć
Cessna 480

$ZIELONY$
 
Andy
Karol, zapytaj na PW Mateusza to opowie Tobie co i jak - Uśmiech
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
kuba
Tu masz spektrum dx6i po okazyjnej cenie: http://rcclub.eu/...amp;t=4909
Spektrum DX6i
- Beta 1400
-Cessna 182
-Ultron 3D
-Mig-29 depron
-Katana MD Precision Aerobatic
-Extra 330 SC EPP Hacker
-Kiwi F3P
- P40 (ESA)
 
Przejdź do forum: