Zobacz temat
 Drukuj temat
Witam
Piotr
Nazywam się Piotr i jestem początkującym modelarzem i mam 13 lat Uśmiech. Posiadam 3ha łąk więc można u mnie organizować pikniki modelarskie. Głównie robiłem rzutki z depronu. Wczoraj zakończyłem budowę samolotu na wzór cessny.Ma on rozpiętość skrzydeł 30 cm oraz długość 26 cm.
Fotki :


s1.pokazywarka.pl/i/1409515/863815/img0243a-2.jpg

s1.pokazywarka.pl/i/1409515/849358/img0244a-2.jpg

s1.pokazywarka.pl/i/1409515/165988/img0242a-2.jpg

Chciałbym go przerobić na zdalnie sterowany 3 kanałowy, Proszę o pomoc w doborze aparatury, odbiornika, serw i silnika. Mój budżet to 300zł.
 
F2B Karolek
Miło mi powitać tak młody narybek na naszym forum.
Pozdrawiam
F2B Karolek
 
Mateusz
Siemka.
Piotrku najlepiej było by się spotkać i zobaczyć na własne oczy ten samolocik Z przymrużeniem oka
Jesteś z Radomia?
I narazie na początek Twojej przygody było by lepsze coś większego jak np: http://www.motyla...o001a.html
Ja sam od niego zacząłem i lata się świetnie.
Edytowane przez Mateusz dnia 14-10-2012 19:02
Mateusz Uśmiech
___________________
-Kiwi F3P
-Cessna 480
-Multiplex Twister EDF

-FPV VTX 1280
-Align Trex 450 PRO
-TBS DISCOVERY
clone
 
kuba
Cześć
Spektrum DX6i
- Beta 1400
-Cessna 182
-Ultron 3D
-Mig-29 depron
-Katana MD Precision Aerobatic
-Extra 330 SC EPP Hacker
-Kiwi F3P
- P40 (ESA)
 
F2B Karolek
A co do twojego modelu, obawiam sie ze jest poprostu zamały aby go przerobić na RC.
Serdecznie zapraszam cie na modelarnie na zajecia z instruktorami. Wiesz gdzie sie miesci nasza modelarnia?

Pozdrawiam
F2B Karolek
 
Andy
Ma on rozpiętość skrzydeł 30 cm oraz długość 26 cm.

- Piotrek, niestety z takimi wymiarami modelu to nawet po dobraniu mu właściwego zespołu napędowego, będzie on bardzo trudny do opanowania (mała powierzchnia nośna, "trochę" masy dostanie i skutkiem będzie osiąganie do latania znacznej prędkości - nie polecam.
Doświadczenie już masz, więc może czas wybrać coś większego. Dostosujemy napęd i będziesz miał frajdę z latania. a my Tobie w tym pomożemy.
U nas na forum jest dział, w którym zamieszczamy linki do ciekawych planów - może warto, abyś przejrzał i coś sobie wybrał:
http://rcradom.pl...read_id=22
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Piotr
Dzięki za wasze odpowiedzi a mieszkam około 20km od Radomia w miejscowości Wólka Brzózka i nie wiem gdzie znajduje sie modelarnia Szeroki uśmiech
Zobacze te plany i napisze jak któryś mi będzie odpowiadał.
 
Piotr
Moim zdaniem najlepszy jak dla mnie będzie TOTO 1, ewentualnie RWD5.
Raz wysyłając siostrę po pakiet li-po do mini air wolfa do galerii słonecznej kupiła mi pakiet li-po 7.4v 850mah extreme i chciałbym go wykorzystać w modelu.

Foto pakietu:
s1.pokazywarka.pl/i/1409953/498758/img0245a-2.jpg

Oraz zapomniałem wcześniej napisać taki szybowiec posiadam :
s1.pokazywarka.pl/i/1409953/810289/img0246a-2.jpg
Edytowane przez Piotr dnia 14-10-2012 20:40
 
Maciek
witam nowego adepta Szeroki uśmiech
___________________________________________
modele:
Trx t-maxx 3.3
Trx t-maxx 2.5
ofna Multilator Redbull 4.6
FreeFly Jak 55 3D

cessna skyline bl hype
Kyosho mp9e

[b]KYOSHO TF-6 drift stalion

Aparatura
sanwa sd-6g i sektrum dx3s
 
Krzysiek-1978
Witam nowego kolegę.A jeśli chcesz coś kupić z modeli lub do modeli to zapraszam do sklepu Daniela na ul.Sienkiewicza tam znajdziesz miła i fachowa obsługę. Z przymrużeniem oka
Pozdrawiam Krzysztof
 
Dany
Witam nowego modelarza na naszym forum.

Dzięki Krzychu za reklamę, nie musiałeś Uśmiech.
 
www.hobby-rc.pl
Siwy
Powitać nowego kolegę.
Cieszy mnie bardzo, że grupa się rozwija.
>>> Modelarstwo <<<

Modele:
- Cessna 480 Pelikan
- F-16 Depron
- Cularis Glider Multiplex


Aparatura:
- Spektrum DX8T
 
www.damarmeble.eu
Andy
Piotrek, szkoda, że nie powiedziałeś, że to właśnie Ty wysiadujesz na tym VW. Bardzo fajnie, że byłeś na spotkaniu - tylko wypadło to trochę tak incognito.
Mam nadzieję, że pooglądałeś sobie różne modele, co może pomoże Tobie w rozwiązywaniu problemów modelarskich.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
karol31
Witam na naszym forum!!!
Cessna 480

$ZIELONY$
 
Przejdź do forum: