Zobacz temat
 Drukuj temat
Plebiscyt Lotniczej Polski
stawoj
Witam kolegów z Radomia. Na wstępie chciałem pogratulować wspaniałej strony. Miło jest patrzeć jak kolejne grupy się integrują i rozrastają. Andrzeja, Waszego Admina, znam bardzo dobrze i jestem święcie przekonany, że już teraz Wam nie odpuści i każdymi sposobami będzie Was zaganiał na lotnisko a po lotnisku na forum Uśmiech


www.rcplock.pl/images/photoalbum2/album_36/z6717348x_t1.jpg

Mam uprzejmą prośbę . Nasz klubowy kolega Wojciech Krzywiński, który w tym roku zdobył Indywidualnego Mistrza Świata w kategorii rakiet S7 jest nominowany w lotniczym plebiscycie. Lotnicza Polska jak co roku organizuje plebiscyt pod hasłem "Lotnicze Orły". Miedzy innymi wybierany jest "Człowiek Roku". W kategorii - modelarstwo - nominowany jest z ramienia płockiego Aeroklubu nasz Wojciech Krzywiński. Zapraszam gorąco do głosowania ! http://lotniczeor...stwo,22191

pozdrawiam
Wojciech Stasiak
admin RCplock.pl

Ps.
Mamy już Wasze logo na naszej głównej stronie i mam nadzieje, że będziemy najlepiej zżytymi grupami modelarskimi w Polsce Uśmiech
Edytowane przez stawoj dnia 15-11-2011 23:30
 
Andy
Miło nam powitać Wojtka w naszej społeczności modelarskiej. Przy okazji chciałbym podziękować za jego wkład w powstanie naszej stronki.

Ja już kliknąłem na właściwą kandydaturę w Plebiscycie Lotniczej Polski.
Ze swej strony również zapraszam do czynnego udziału w Plebiscycie.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Przejdź do forum: