Zobacz temat
RC Radom » Warsztat modelarski » "Elektryka"
 Drukuj temat
Tester do serw.
Andy
Koledzy, uprzejmie informuję, że od soboty w sklepie na Słowackiego u Daniela będzie dostępny dla członków naszej grupy modelarskiej tester do serw.
Z tego co wiemy wszyscy, różne przygody trafiają się modelom i po ich odbudowie warto jest przed zamontowaniem w modelu serw (szczególnie tych z plastikowymi trybami), sprawdzić ich stan. Do tego właśnie służy tester serw.


img823.imageshack.us/img823/7554/testerf.jpg


Tester jak widać jest bardzo prostym, acz przydatnym urządzeniem.
Posiada trzy tryby pracy:
- ręczny
- pozycja neutral
- automat - automatyczne ruchy w maksymalnym zakresie

Posiada możliwość podłączenia trzech serw jednocześnie, a zasilany może być napięciem 4,8V-6V

Pozwolę sobie zaznaczyć, że tester jest moją własnością i udostępniam go na Wasze potrzeby, ale tylko i wyłącznie w sklepie u Daniela i pod jego nadzorem - co oznacza, że nie przewiduję sytuacji wypożyczania go poza pomieszczenie sklepu Daniela - HAWK.


Daniel jeszcze nie wie o tym przedsięwzięciu, ale dowie się w najbliższym czasie i nie przewiduję, aby miał coś przeciwko - Z przymrużeniem oka
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Dany
Witam. Nie mam oczywiście nic przeciwko Uśmiech. Co prawda posiadam tester do serw do celów serwisowych, ale nie tak zaawansowany Z przymrużeniem oka, więc niniejszy zaproponowany na pewno się przyda Uśmiech. Dzięki, pozdrawiam.
------------------------------------
Spektrum DX6i

Cessna 480
BluDevil a'la Spitfire (EPP)
Swift PNP
Lama V4 Hybryda Z przymrużeniem oka
Sky King
 
www.hobby-rc.pl
Andy
Uprzejmie informuję, że tester jest już na miejscu i jest dostępny do użycia.
Dany musi tylko jakiś pakiecik 4,8-6V wykombinować, aby go zasilić.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Dany
Spokojnie Uśmiech dam radę - mam koszyk na 4 ogniwa AA Uśmiech.
------------------------------------
Spektrum DX6i

Cessna 480
BluDevil a'la Spitfire (EPP)
Swift PNP
Lama V4 Hybryda Z przymrużeniem oka
Sky King
 
www.hobby-rc.pl
Przejdź do forum: