Zobacz temat
RC Radom » Nasze modelarskie spotkania » Umawiamy się na latanie
 Drukuj temat
24-03 - Rozpoczęcie sezonu 2012
Andy
Jako, że aura w tym roku zaczyna nam już sprzyjać, to może zrobimy oficjalne rozpoczęcie sezonu modelarskiego 2012 w sobotę 24 marca 2012 roku?
Prognoza bardzo obiecująca:

img215.imageshack.us/img215/2408/prognoza2303.jpg

Edytowane przez Andy dnia 13-03-2012 22:41
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
Noooo koledzy, a jak tam pozostali odnoszą się do propozycji rozpoczęcia sezonu w dniu 24-03-2012?
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
kuba
Ja bardzo chętnie. Jak tylko pogoda dopisze to ja wpadnę.
 
Andy
Tequilla, nawet bez ukończenia modelu wpadaj śmiało.

Chyba nie muszę przypominać o stałym wyposażeniu na ognisko - Uśmiech
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
Spokojnie, 24-ty dopiero za dwa tygodnie. Z reguły wpadamy na 13-ą tak aby każdy się "nalatał" i odymił na ognisku - Z przymrużeniem oka
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Maciek
Jezeli wyzdrowieje to wpadne na 100%
___________________________________________
modele:
Trx t-maxx 3.3
Trx t-maxx 2.5
ofna Multilator Redbull 4.6
FreeFly Jak 55 3D

cessna skyline bl hype
Kyosho mp9e

[b]KYOSHO TF-6 drift stalion

Aparatura
sanwa sd-6g i sektrum dx3s
 
Krzysiek-1978
PANOWIE BARDZO UBOLEWAM ALE NIESTETY MAM DYZUR W PRACY.SZKODA.PZDKrzywi się
Pozdrawiam Krzysztof
 
Andy
Krzychu, no bardzo szkoda.
Ale może dasz radę za najbliższą niedzielę - aura ma sprzyjać na pierwsze loty w tym sezonie - patrz temat "Pierwsze loty w sezonie" Szeroki uśmiech

Piter
Myślę że mógłbym się pojawić

- a Ty masz obowiązkowo się pojawić w niedzielę, aby modelik oblatać, tak aby na rozpoczęcie sezonu zaprezentować się okazale - też patrz temat "Pierwsze loty w sezonie" Szeroki uśmiech

Tak dla przypomnienia - Rozpoczęcie sezonu zaplanowane jest na sobotę 24-03-2012


Natomiast już w najbliższą niedzielę (sobotę) zaplanowane są treningi i obloty nowych modeli przed rozpoczęciem sezonu - patrz temat "Pierwsze loty w sezonie" - od czwartku temperatura w górę a wiaterek w dół - Szeroki uśmiech
Edytowane przez Andy dnia 12-03-2012 18:57
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Mateusz
Cześć Wszystkim!
Ja takie pytanie mam a mógł bym i ja się tam pojawić popatrzeć chociaz jak latacie lub wziąść swój modelik?
Mateusz Szeroki uśmiech
 
Andy
Mateusz,
przecież to nie jest jakiś "zamknięty tajemniczy krąg". Jak tylko dysponujesz czasem i masz chęć spotkać się z nami, to zapodawaj azymut na pas modelarski i nawet nie pytaj czy można, czy nie - wpadaj i już. No i bierz pod pachę coś do latania (jak już masz), a jak nie to też dobrze - czekamy na wszystkich chętnych zakręconych w tę samą stronę i spragnionych świeżego powietrza i przestrzeni do latania po zimie. - Uśmiech
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Krzysiek-1978
andy jeszcze bardziej ubolewam ale i w ten weekend mam dyżur..Smutek słuzba nie druzba
Pozdrawiam Krzysztof
 
adam
Witam
Chętnie bym wpadł na to to spotkanie zobaczyć jak latacie.
Chyba nie muszę przypominać o stałym wyposażeniu na ognisko
W co dokładnie trzeba się zaopatrzyć?
Edytowane przez adam dnia 15-03-2012 08:13
DX6i
 
adam
Ok dziękiSzeroki uśmiech
Edytowane przez adam dnia 15-03-2012 08:13
DX6i
 
Andy
Mam nadzieję, że pamiętacie, iż ognisko jest zaplanowane dopiero za tydzień - w przyszłą sobotę - Uśmiech
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Dany
Andy napisał(a):

Mam nadzieję, że pamiętacie, iż ognisko jest zaplanowane dopiero za tydzień - w przyszłą sobotę - Uśmiech


Mam nadzieję, że nie zdążymy zmarznąć Z przymrużeniem oka.
------------------------------------
Spektrum DX6i

Cessna 480
BluDevil a'la Spitfire (EPP)
Swift PNP
Lama V4 Hybryda Z przymrużeniem oka
Sky King
 
www.hobby-rc.pl
Andy
Mam nadzieję, że nie zdążymy zmarznąć

- nie dość, że "szewc bez butów" to na dodatek zmarzluch - 15 stopni zapowiadają Z przymrużeniem oka
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Dany
Ten tym tak ma Pokazuje język. Najwyżej odpalę silnik MTA i będę często "głaskał" głowicę Szeroki uśmiech.
------------------------------------
Spektrum DX6i

Cessna 480
BluDevil a'la Spitfire (EPP)
Swift PNP
Lama V4 Hybryda Z przymrużeniem oka
Sky King
 
www.hobby-rc.pl
Dany
A tak na marginesie dzisiaj (to znaczy już wczoraj Z przymrużeniem oka) mój Monsterek trochę się rozruszał po zimowym postoju Szeroki uśmiech. Kurcze - już zapomniałem jak to nitro pięknie pachnie Szeroki uśmiech. Nie mówiąc o muzyce dla uszu przy wchodzeniu na obroty Uśmiech.
------------------------------------
Spektrum DX6i

Cessna 480
BluDevil a'la Spitfire (EPP)
Swift PNP
Lama V4 Hybryda Z przymrużeniem oka
Sky King
 
www.hobby-rc.pl
hawx87
Kurcze ja nie dawałem odpoczywać mojemu Rexowi przez całą zimę... aż nadszedł jego kres mam nadzieję że wyrobie się z programem Goblin do naszego pierwszego spotkania, Pierwszy potwór w Radomiu, choć przyznam że Włosi wcale się tutaj nie popisali, wszędzie wszystko kolorowo wygląda tylko na filmach...
Z poważaniem
Maurycy
Spektrum DX9 Black Edition
Sab Goblin 700 Competition Limited Edition, Sab Black Thunder, Takumi 700 experimental
 
Andy
hawx87 - no to streszczaj się, masz jeszcze tydzień do oficjalnego rozpoczęcia sezonu.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Przejdź do forum: