Zobacz temat
RC Radom » Nasze modelarskie spotkania » Umawiamy się na latanie
 Drukuj temat
Zakończenie Sezonu Modelarskiego - RADOM 2018
Andy
Jak zawsze tradycji musi stać się zadość. Sezon Modelarski Radom 2018 został uroczyście spotkaniem piknikowym rozpoczęty w dniu 12 maja, więc trzeba też go uroczyście zakończyć.
Aura ma sprzyjać właśnie w następną niedzielę, a potem z aurą będzie bryndza. Ustalony termin "Latawców" myślę, że jest pogodowo zagrożony, więc nie ma na co czekać banan

Dlatego też, jeżeli prognozy nie zmienią się i aura nie "przewróci" wszystkiego do góry nogami umawiamy się na:

niedzielę - 30 września od godziny 14-tej
Czas nie zostanie jeszcze zmieniony, więc do godziny 19-ej będzie można jeszcze pohasać na niebie.

Proszę zaopatrzyć w niezbędne akcesoria do pieczenia kiełbasek w ognisku.
Oczywiście proszę też o zaopatrzenie się w kiełbaski do pieczenia w ognisku i inne wiktuały do smacznego skonsumowania kiełbasek.

Proszę wszystkich Kolegów tak jak zawsze, aby pamiętali również o kilku drewienkach na ognisko - tak aby było w czym te kiełbaski upiec.


Zapraszamy wszystkich Kolegów modelarzy z Radomia i okolic (drony wyścigowe również) - a szczególnie naszych nowych Kolegów aspirujących do SM AR
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Ramzes
Jestem jak najbardziej za tym terminemUśmiech, już szykuje sprzęt. Uważam, że nie ma co zwlekać na późniejszą porę.
SANWA SD-6G
SANWA SD-10G
EASY FLY
PRIMA XXL
SUPER AIR
SUPER AIR XXL
MXS-R 30 cc
SPITFIRE MkVB
 
MrOwA
'Racerzy' dziękują za zaproszenie. Postaramy się zorganizować.
A dzisiaj najlepsi od Nas latają w Kaliszu.
http://krall.live...
Syma X5-c1
ANTek-450 (DJI)
RedANT (x220)
 
Andy
No to mnie cieszy, że jest zainteresowania naszym cyklicznym piknikiem na zakończenie sezonu. Oby tylko zamówiona aura dopisała w terminie.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Przejdź do forum: