Zobacz temat
RC Radom » Nasze modelarskie spotkania » Umawiamy się na latanie
 Drukuj temat
Zakończenie Sezonu Modelarskiego 2017
Andy
Jak zawsze tradycji musi stać się zadość. Sezon Modelarski Radom 2017 został uroczyście spotkaniem piknikowym rozpoczęty w dniu 13 maja, więc trzeba też go uroczyście zakończyć.
Aura ma jeszcze sprzyjać banan

Dlatego też, jeżeli prognozy nie zmienią się i aura nie "przewróci" wszystkiego do góry nogami umawiamy się na:

sobotę - 21 października na godzinę 12-tą

Oczywiście czas jeszcze nie zostanie zmieniony na zimowy (bo w tym roku nastąpi to 29 października), więc będzie trochę czasu na latanie - zmrok z reguły już o 17:40.

Proszę zaopatrzyć w niezbędne akcesoria do pieczenia kiełbasek w ognisku.
Oczywiście proszę też o zaopatrzenie się w kiełbaski do pieczenia o ognisku i inne wiktuały do smacznego skonsumowania kiełbasek.

Proszę wszystkich Kolegów tak jak zawsze, aby pamiętali również o kilku drewienkach na ognisko - tak aby było w czym te kiełbaski upiec.


Zapraszamy wszystkich Kolegów modelarzy z Radomia i okolic (drony wyścigowe również) - a szczególnie naszych nowych Kolegów aspirujących do SM AR
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Sylwester Kucharczyk
Trzymam kciuki za pogodę. Przykro mi, że w tym roku nie będę mógł uczestniczyć w tak ważnej imprezie. Myślami jestem z wami. ILE STARTÓW TYLE LĄDOWAŃbeczy
AIR BEAVER, WILGA35A, KDS450 SV, Zlín 50L
 
Andy
No to bardzo szkoda Krzywi się
Dostaniesz naganę przed frontem SM AR i poprawisz się w przyszłości. Doskonale
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
Tak jak na SB - nie ma co zaklinać rzeczywistości - tym razem aura jest górą. Nie wiem
W związku z powyższym zakończenie sezonu zostaje przełożone na inny termin.
Ze względu na najbliższe święto, pierwsze możliwe terminy to 05 lub 12 listopada. Będę informował w temacie o rozwoju sytuacji i szczegółach terminowych.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Ramzes
Czy modelarze z Radomia zapadli w sen zimowy i zapomnieli o wspólnym ognisku.
 
Sylwester Kucharczyk
Dzisiejsza prognoza jest optymistyczna, choć na lotnisku na pewno jest mokro.
AIR BEAVER, WILGA35A, KDS450 SV, Zlín 50L
 
Ramzes
Dzisiaj po 12 trochę będzie wiało w poprzek pasa, natomiast jutro po 14 wiaterek mniejszy i zachodni, więc optymistycznie.
 
Przejdź do forum: