Zobacz temat
 Drukuj temat
ANIMA URBIS - Dusza Miasta
Andy
Czarny napisał:
Bardzo mnie smuci to że nikt na portalach informacyjnych nie napisał o zakończeniu Anima Urbis pokazem akrobacji heli.

- Dobrze, że chociaż 2 fotki z modelami zapodali - Krzywi się
Dlatego prosiłem o jakiegoś newsa, aby choć u nas na stronie można było o tym przeczytać Nie wiem
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
czarny
No to na stronę główną PLEAS Z przymrużeniem oka tekst niżej z ładnymi fotkami.
Andy ponieważ nie jestem piśmienny Z przymrużeniem oka sprawdz popraw dodaj od siebie i strona główna

W nocy z soboty 21 czerwca na niedzielę odbyła się impreza o nazwie Anima Urbis w tłumaczeniu Dusza Miasta. Radomianie tłumnie przybyli do Airport Radom złaknieni niebanalnej rozrywki i chęcią poznania nowego obiektu w naszym mieście Radomiu oraz, czaru wspomnień i wiedzy na temat własnego miasta.
W czasie imprezy lotnisko Radomskie odwiedziło sporo osób było też dużo muzyki i tańca, a to za sprawą laureatki Muzycznych Kazików – Aleksandry Świtki z Regepath, zespołów Free The Fire i Ninth Force oraz grupy wokalnej Resursa.
Formacje taneczne z Radomia zaprezentowały zwiedzającym swoje umiejętności taneczne. Nasza Radomska Grupa Modelarska „RC Radom” zaprezentowała wystawę modeli, a swoje zdjęcie pokazał mistrz lotniczej fotografii Sławomir „Hesja” Krajniewski.
Największym zainteresowaniem w hali lotniska cieszył się model samolotu YAK55 kolegi Tomka oraz modele helikopterów do akrobacji 3D kolegi Maćka z Krakowa.
Jak co roku na koniec imprezy AnimalUrbis Airport Radom miało odbyć się wypuszczenie balonów, ze względów bezpieczeństwa symbol ten został zastąpiony rewelacyjnym występem Maćka w akrobacji 3D modelem helikoptera przygotowanym specjalnie na tą okoliczność.
Kto nie był niech żałuje a kto był będzie z westchnieniem mile wspominał tegoroczny AnimalUrbis 2014
____________________________________
Turnigy 9x z ER9x TELEMETRY
KIWI-F3P
Calmato Alpha 40 Trainer GP OSMax 40LA
Extra Little OSMax10
QUAD TBS DISCOVERY clone
 
Przejdź do forum: